Luxun 12x62 HD monokulárny ďalekohľad

Kód: 5021
Neohodnotené
Značka: Luxun
€42 –17 %
Luxun 12x62 HD 1
€42 –17 % €34,80 €29 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Monokulárny ďalekohľad Luxun 12x62 HD so stolovým statívom, držiakom na mobilný telefón pre snímanie fotografií a prenosným puzdrom, 40mm objektív, optické hranoly BAK4, plnený dusíkom, váha 295g

Detailné informácie

Podrobný popis

Monokulárny ďalekohľad Luxun 12x62 HD bude vaším obľúbeným spoločníkom na potulkách prírodou. Vďaka nízkej hmotnosti  295g a praktickému prenosnému puzdru, ktoré sa dá jednoducho pripevniť na opasok o ňom ani nebudete vedieť, no vždy bude po ruke.

Svojimi kompaktnými rozmermi a ergonomickým dizajnom padne akurát do ruky. Pogumované telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť voči oderom a znižuje riziko poškodenia pri páde no zároveň zabezpečuje dokonalý úchop v jednej ruke pri sledovaní krásy prírody.

Vývojári tohto ďalekohľadu si dali záležať na každom funkčnom detaile.  Ďalekohľad Luxun 12x62 HD dokážete bez problémov obsluhovať za pomoci jednej ruky. Na hornej časti ďalekohľadu sa nachádza protišmykové zaostrovacie koliečo, ktoré dokonale dokážete ovládať ukazovákom ruky v ktorej ďalekohľad budete držať. 

Každá časť ďalekohľadu je využitá naplno. Na hornej časti ďalekohľadu je okrem zaostrovacieho koliečka zabudovaný aj malý kompas. Na spodnej časti ďalekohľadu je zas otvor na statív so závitom 1/4" tak pri dlhodobom sledovaní si môžete ďalekohľad pripevniť na statív, ktorý je dodávaný spolu s ďalekohľadom. 

Okrem statívu je k ďalekohľadu dodávaný aj nastaviteľný držiak na telefón. Vďaka držiaku na telefón dokážete robiť krásne zábery z pozorovanej prírody. Tento doplnok určite poteší každého z vás. 

Optické hranoly BAK4 použité v ďalekohľade Luxun 12x62 HD v kombinácií s plneným dusíkom garantuje krásny a ostrý obraz. Aj pri výrazných teplotných rozdieloch sa nemusíte báť zarosenia optiky z vnútornej strany. 

 

Technické špecifikácie:

- Zväčšenie: 18x62

- Okulár: 20mm

- Veľkosť objektívu: 40mm

- Materiál: tvrdený plast ABS + guma

- Najkratší zaostriteľný bod: 4m

- Vodeodolnosť: Áno

- Optické sklo: BAK4

- Plnený dusíkom

- Stolový statív: 12cm

- Rozmery: 160x50x70mm

- Váha: 295g

 

Obsah balenia:

- Ďalekohľad Luxun 12x62 HD

- Mini stolový, hliníkový statív 12cm

- Prenosné puzdro

- Držiak na mobilný telefón 

- Popruh na krk

- Handrička na utretie optiky

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalekohľady
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…