Elektrický výcvikový obojok pre psov do 800m

Kód: 4918
8 hodnotení
€48 –12 %
9bb77878540a711671798c9fdcb3e0cb
€48 –12 % €42 €35 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Elektrický obojok s dosahom až 800m, vodeodolný, disponuje 3 funkciami: elektrický šok, vibrácie, zvukové znamenie, 99 úrovní intenzity, vhodný pre malých, stredných či veľkých psov

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu:

Tento elektrický výcvikový obojok bude vaším obľúbeným spoločníkom na prechádzkach či výcvikoch vášho domáceho miláčika.

Pri výrobe elektronického obojku výrobca dbal aj na komfort psíka. Sú teda použité špeciálne silikónové hroty, ktoré bez problémov vedú elektrický prúd no zároveň nedráždia pokožku psa a sú oveľa komfortnejšie ako klasické kovové hroty.

Vďaka širokej škále nastavenia intenzity je tento výcvikový obojok vhodný pre všetky druhy plemien. Dbajte teda na správne nastavenie intenzity elektrického šoku. Intenzita elektrického šoku, vibrácií či zvukových signálov sa nastavuje priamo na ovládači a je možné ju variabilne meniť aj keď psík s obojkom pobehuje po okolí.

Silikónový obojok ktorý je v balení je možné nastaviť až na 70cm a očká na zapnutie sú od seba vzdialené 1cm, takže sú vhodné aj pre väčšie a ťažšie plemena psov. Dbajte na to aby sa silikónové hroty priamo dotýkali kože psíka, pre správnu a spoľahlivú funkčnosť elektrického obojku.

Výhodou daného elektrického obojku sú 3 funkcie, ktoré je možné ovládať na diaľku. A to sú elektrický šok, vibrovanie či zvukové znamenie. Pred tým ako použijete elektrický šok je vhodné použiť zvukové či vibračné upozornenie. Psík sa tak rýchlo naučí že ak neposlúchne zvukový či vibračný signál, príde elektrický šok, ktorý dokáže byť podľa nastavenia intenzity naozaj bolestivý. Preto je vhodné psíka pred elektrickým šokom upozorniť napríklad zvukovým signálom. Po chvíľke vás bude počúvať aj na základe zvukového signálu.

Všetky funkcie obojka sa nastavujú priamo na diaľkovom ovládači, ktorý budete mať pri sebe, zatiaľ čo psík môže voľne behať po okolí. Obsluha je jednoduchá a intuitívna a dokáže to naozaj každý.

Dosah elektrického obojku je až 800m vo voľnom priestranstve. Dosah sa znižuje v závislosti od prostredia, to znamená že napríklad v lese, kde sú stromy a kríky je dosah nižší no minimálny dosah je 200m.

Elektrický obojok je vode odolný, takže je možné ho používať aj za dažďa, alebo sa psík môže v ňom aj kúpať. V prípade že používate obojok v mokrom prostredí, dajte pozor na to aby bol zavretý konektor napájania.

Elektronický výcvikový obojok a diaľkový ovládač majú vlastné vstavané akumulátory. V balení sa nachádza aj nabíjačka. Nabíjanie trvá cca. 4 hodiny a vydrží nabitý cca. 7 dní. Indikátor stavu batérie sa zobrazuje na displeji diaľkového ovládača a taktiež na obojku LED diódou. Pokiaľ má obojok dostatočnú kapacitu batérie, LED dióda bliká na zeleno. Akonáhle kapacita batérie klesne pod 20% dióda bliká na červeno a je potrebné obojok nabiť.

 

Technické špecifikácie:

- Dosah: 800m

- 3 rôzne funkcie upozornenia: elektrický šok, vibrovanie, zvukový signál

- nastavenie intenzity v 99 rôznych úrovniach

- Vode odolný

- Zabudované lítium-iónové batérie (ovládač + prijímač)

- Doba nabíjania: cca. 4 hodiny

- Doba prevádzky: cca. 7 dní

- Silikónový obojok max. 70cm

- Zabudované LED svetlo na diaľkovom ovládači

 

Obsah balenia:

-1x diaľkový ovládač

-1x elektrický obojok

-1x silikónový popruh na obojok s maximálnou dĺžkou 70cm

-1x nabíjačka

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické výcvikové obojky pre psov
Záruka: 2 roky