IPL Laserový epilátor AM001

Kód: 3462
189 hodnotení
Značka: AM001
€126 –47 %
a1
€126 –47 % €66 €55 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

IPL laserový epilátor AM001 so životnosťou lampy až 999999 impulzov

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný, praktický a kompaktný IPL epilátor AM001.

Výborný pomer cena-výkon.

IPL systém využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla, ktorá vďaka jemným zábleskom zanechá korienky chĺpkov vo fáze nečinnosti. Počet chĺpkov na tele sa tak postupne zníži a aj pokožka v tých najcitlivejších partiách zostane hladká a jemná na dotyk.

Vďaka tomuto laserovému epilátoru môžete mať jemnú pokožku bez chĺpkov aj z pohodlia vášho domova a za výbornú cenu.

Epilátor ma dlhú životnosť a to až 999999 impulzov.

Počas procesu epilácie sa záblesky intenzívneho pulzného svetla dostávajú pod povrch vašej pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Ide o tepelný účinok, ktorý efektívne a hlavne bezbolestne zničí chĺpky aj s korienkami. Navyše zabraňuje aj ich opätovnému rastu. Keď budete epilátor používať pravidelne, získate dokonale hladkú pokožku a to až po dobu niekoľkých mesiacov.

Pred použitím IPL epilátora je potrebné, aby vaša pokožka bola čistá, suchá a oholená. Podľa citlivosti miesta, ktoré sa chystáte ošetriť vyberte najvhodnejšiu úroveň intenzity svetla pre váš typ pokožky. Následne aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku a po stlačení tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľnenia viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas rovnakého ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla, či brnenia, ale v žiadnom prípade to nesmie byť bolestivé. Ak cítite
bolesť, je nutné  znížiť intenzitu žiarenia .

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

IPL Epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným makeupom, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožných ochoreniach, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žilách, alebo tehotným a dojčiacim ženám. Ak ste inak chorý, alebo si len nie ste istý, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom, alebo svojím lekárom.

 

Vlastnosti produktu:

- Životnosť lampy: 999999 impulzov

- Aplikačná plocha: 4,2cm²

- Intenzita svetelného impulzu: 8 úrovní

- Frekvencia energie: 3-6 J/cm²

- Vlnová dĺžka: 510nm-1200nm

- Napájanie: elektrická sieť 240V

- Váha prístroja: 240g

- Veľkosť balenia: 200x150x90mm

 

Obsah balenia:

- IPL Laserový epilátor AM001

- Napájací kábel

- Žiletka

- Ochranné okuliare

- Manuál

 

Samozrejmosťou je že epilátor spĺňa všetky prísne normy a štandardy schválene EU a je držiteľom certifikácií CE.

Dodatočné parametre

Kategória: Epilátory
Záruka: 2 roky