Akcia

IPL Laserový epilátor AM001

3462
23 hodnotení

IPL laserový epilátor AM001 so životnosťou lampy až 999999 impulzov

  • €138 €66 –48 %
    €60 bez DPH
  • (4 ks) Skladom
€72
Kategória: Epilátory
Záruka: 2 roky
 

Výkonný, praktický a kompaktný IPL epilátor AM001.

Výborný pomer cena-výkon.

IPL systém využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla, ktorá vďaka jemným zábleskom zanechá korienky chĺpkov vo fáze nečinnosti. Počet chĺpkov na tele sa tak postupne zníži a aj pokožka v tých najcitlivejších partiách zostane hladká a jemná na dotyk.

Vďaka tomuto laserovému epilátoru môžete mať jemnú pokožku bez chĺpkov aj z pohodlia vášho domova a za výbornú cenu.

Epilátor ma dlhú životnosť a to až 999999 impulzov.

Počas procesu epilácie sa záblesky intenzívneho pulzného svetla dostávajú pod povrch vašej pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Ide o tepelný účinok, ktorý efektívne a hlavne bezbolestne zničí chĺpky aj s korienkami. Navyše zabraňuje aj ich opätovnému rastu. Keď budete epilátor používať pravidelne, získate dokonale hladkú pokožku a to až po dobu niekoľkých mesiacov.

 

Pred použitím IPL epilátora je potrebné, aby vaša pokožka bola čistá, suchá a oholená. Podľa citlivosti miesta, ktoré sa chystáte ošetriť vyberte najvhodnejšiu úroveň intenzity svetla pre váš typ pokožky. Následne aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku a po stlačení tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľnenia viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas rovnakého ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla, či brnenia, ale v žiadnom prípade to nesmie byť bolestivé. Ak cítite
bolesť, je nutné  znížiť intenzitu žiarenia .

 

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

 

IPL Epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným makeupom, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožných ochoreniach, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žilách, alebo tehotným a dojčiacim ženám. Ak ste inak chorý, alebo si len nie ste istý, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom, alebo svojím lekárom.

 

Vlastnosti produktu:

-Životnosť lampy: 999999impulzov

-Aplikačná plocha: 4,2cm²

-Intenzita svetelného impulzu: 8 úrovní

-Frekvencia energie: 3-6 J/cm²

-Vlnová dĺžka: 510nm-1200nm

-Napájanie: elektrická sieť 240V

-Váha prístroja: 240g

-Veľkosť balenia: 200x150x90mm

 

Obsah balenia:

-IPL Laserový epilátor AM001

-Napájací kábel

-Žiletka

-Ochranné okuliare

-Manuál

 

Samozrejmosťou je že epilátor spĺňa všetky prísne normy a štandardy schválene EU a je držiteľom certifikácií CE.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.