Laserový samonivelizačný 3D 12 líniový prístroj Hilda

Kód: 1538
Akcia
265 hodnotení
Značka: Hilda
€186 –48 %
Laserový samonivelizačný 3D 12 líniový prístroj Hilda
€186 –48 % €95,90 €79,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Laserový samonivelizačný 3D 12 líniový prístroj Hilda, so zeleným lúčom pre lepšiu viditeľnosť, odchýlka +/-1mm na 7m, možnosť aretácie prístroja a pracovať s krížovým laserom aj pod uhlami, vhodné na prácu v interiéry s rádiusom až 30m, dodávaný s bohatým príslušenstvom v praktickej prenosnej taške 

Detailné informácie

Podrobný popis

Laserový samonivelizačný prístroj Hilda 3D je jednotkou na trhu v pomere cena/výkon.

Disponuje tromi laserovými vežičkami a z každej ide 360° laserový lúč. Lúč je jasnej zelenej farby a jeho svietivosť vás prekvapí. Bez problémov dokáže konkurovať niekoľko násobne drahším produktom z danej kategórie.

Vďaka zelenej farbe lúčov je zaistená až štyrikrát vyššia viditeľnosť, než v prípade použitia klasických červených laserov.

Presnosť nivelizácie je tiež obdivuhodná: +/-1mm na 7m

Či už sa chystáte vešať osvetlenie, pokladať dlažbu či inštalovať sadrokartónové steny s 3D laserom Hilda dosiahnete vždy dokonalé výsledky.

Veľkou výhodou tohto lasera je možnosť zaaretovať prístroj (vypnutie samonivelizácie) a prístroj sa dá používať aj pod rôznymi uhlami.

Ochrana IP54 ktorou prístroj Hilda 3D disponuje, zaručuje bezproblémové používanie vo vlhkom či prašnom prostredí. O prístroj sa nemusíte báť, zvládne toho naozaj veľa aj v horších podmienkach.

Prístroj je dodávaný v praktickej prenosnej taške, ktorá dokonalé ochráni prístroj pri prevoze aj spolu s príslušenstvom dodávaným k laseru.

 

Obsah balenia:

- 12 líniový prístroj 3D Hilda
- batéria
- napájací kábel
- praktická prenosná taška
- Mini statív


Technická údaje:
- Typ laseru 2lvl
- Presnosť: +-1mm/7m
- Vhodné pre prácu s rádiusom do 30m.
- Pripojenie na stojan závit 5/8"
- Hmotnosť : 1kg
- Rozmery: 13cm-7-11,5cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Laserový nivelák
Záruka: 2 roky