Elektrický obojok proti štekaniu PT221

Kód: 4996
4 hodnotenia
€42 –14 %
Elektrický obojok proti štekaniu PT221
€42 –14 % €36 €30 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Elektrický obojok proti štekaniu, vodeodolný s ochranou IP65, disponuje 3 funkciami: elektrický šok, vibrácie, zvukové znamenie, 8 úrovní intenzity, vhodný pre malých, stredných a veľkých psov, obojok s priemerom maximálne 60cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický obojok proti štekaniu s viacerými funkciami! Ak máte problém so štekotom vášho psa a hľadáte efektívne a ľudské riešenie, tento elektrický obojok je určený priamo pre vás. 

Tento elektrický obojok prináša trojicu účinných spôsobov, ako upokojiť neželané štekoty. Zvukový signál, vibrovanie a kontrolovaný elektrický šok – všetky tieto funkcie sú k dispozícii na jednom mieste. A to nie je všetko! Každá funkcia má až 8 úrovní intenzity, takže môžete prispôsobiť reakciu presne podľa potreby vášho psa.

Nech je váš psík akéhokoľvek plemena, tento obojok je pre neho ako ušitý. S 8 úrovňami intenzity je vhodný aj pre malé aj veľké plemená. Vodeodolnosť s ochranou IP65 znamená, že je vhodný pre aktívnych vonkajších dobrodruhov.

Vaša psia spoločnosť si zaslúži len to najlepšie. S dodávanými ochrannými silikonovými krytkami hrotov bude nosenie obojku pohodlné a bez dráždenia kože. Maximálny obvod obojku 60 cm a váha obojku len 82 g, čiže žiadne obmedzenia vo pohybe psíka.

So zabudovaným mikrofónom na detekciu štekotu rozpoznáva, kedy je skutočne potrebné zasiahnuť. Okrem toho je inteligentný, rozpoznáva iba štekot vášho psa a ignoruje okolité hluky. Takže žiadne nedorozumenia!

S dotykovým LCD displejom budete mať vždy prehľad. Vidíte úroveň nabitia a zvolený režim. Nastavovanie je intuitívne a jednoduché. Dotykový displej je chránený matným plastovým krytom, aby vydržal aj náročné podmienky.

Vyzbrojte sa tým najlepším pre tréning vášho psa a ukončite nežiaduce štekoty s eleganciou a ohľaduplnosťou. Objednajte si náš Elektrický obojok proti štekaniu a získajte harmonický vzťah so svojím štvornohým parťákom. Vaša spokojnosť aj jeho pohoda sú nám na prvom mieste!

 

Technické špecifikácie:

- model PT221

- 3 rôzne funkcie upozornenia: elektrický šok, vibrovanie, zvukový signál

- 8 úrovní intenzity pre každý režím

- Vodeodolný s ochranou IP65

- Zabudovaný akumulátor s výdržou cca. 2 týždne

- Maximálny obvod obojku 60cm

- Dotykový LCD displej

- Zabudovaný mikrofón 

 

Obsah balenia:

- 1x Obojok proti štekaniu PT221 

- 1x Nabíjací kábel USB-C

- 4x Silikónová ochrana na hroty

- 1x Testovacie svetlo

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické výcvikové obojky pre psov
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…