5 líniový krížový laser HILDA - zelený lúč

Kód: 4990
Neohodnotené
Značka: Hilda
€81,60 –29 %
5 líniový krížový laser HILDA - zelený lúč
€81,60 –29 % €57,60 €48 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

5 Líniový laserový prístroj HILDA, 1 horizontálna, 4 vertikálne línie, presnosť +/- 1mm na 5m, pracovný rozsah do 20 metrov, zelený lúč, ochrana IP56

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri stavebných prácach je dôležité mať presný nástroj, ktorý vám umožní dosiahnuť dokonalú rovinu a zabezpečiť tak profesionálne výsledky. Naším riešením je 5 líniový krížový laser od značky HILDA, ktorý vás prekvapí svojou spoľahlivosťou, rýchlosťou a jedinečným výkonom.

Už nikdy viac nestrácajte čas s ručným nastavovaním. Náš prístroj disponuje inteligentnou samonivelizáciou, ktorá ho automaticky vyrovnáva na presnú rovinu. Vaša práca bude plynulejšia a rýchlejšia, čím ušetríte čas a zabezpečíte výnimočnú kvalitu.

S 1 horizontálnou a 4 vertikálnymi laserovými líniami ponúka náš krížový laser neobmedzené možnosti pre vaše stavebné projekty. Jeho pracovný rozsah až 20 metrov zabezpečí, že budete mať kontrolu nad každým detailom.

Určite vás milo poteší aj ochrana IP56 ktorou krížový laser HILDA disponuje. Takže sa nemusíte báť ho používať v prašných či vlhkých podmienkach.

Výsledky sú dôležité a preto sme sa postarali o presnosť na najvyššej úrovni. S presnosťou +/-1mm na 5 metrov budete mať istotu, že vaše práce budú bezchybné a presne podľa plánu.

Náš krížový laser je vhodný pre širokú škálu používateľov. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny stavebník alebo vášnivý domáci majster, tento prístroj je pre vás tou správnou voľbou. Využite ho pri obkladaní kachličiek, montovaní sadrokartónov, maľovaní a mnohých iných úkonoch. 

Jeho zelený laserový lúč je niekoľkonásobne lepšie viditeľný ako bežné červené lúče, čo zabezpečí pohodlnú prácu aj za náročných svetelných podmienok.

Prístroj je napájaný vyberateľným akumulátorom s kapacitou 3000mAh, prípadne je ho možné napájať z elektrickej siete. 

Nestrácajte čas s komplikovanými nastaveniami. Náš laser je pripravený k práci do 2 sekúnd od zapnutia a okamžite vám vyznačí dokonalú rovinu.

 

Technické parametre:

- Napájanie: Z elektrickej siete alebo vyberateľný akumulátor 3000mAh

- Vlnová dĺžka lasera: 532-635nm

- Trieda lasera: Class II.

- Presnosť: +/-1mm na 5m

- Čas určenia roviny: 2-5 sekúnd.

- Pracovný rozsah: cca. 20m

- Farba laserového lúča: zelená

 

Obsah balenia:

- 5 líniový laserový prístroj Hilda

- Napájací kábel

- Ochranné okuliare

- Praktické prenosné puzdro

 

Dodatočné parametre

Kategória: Laserový nivelák
Záruka: 2 roky