4D 16 líniový krížový nivelačný laser HILDA

Kód: 4981
11 hodnotení
Značka: Hilda
€168 –39 %
4D 16 líniový krížový nivelačný laser HILDA
€168 –39 % €102 €85 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

4D laserový nivelačný prístroj Hilda, 16 línií, 360°, zelený lúč, pracovný rádius 25m, ochrana voči vode a prachu IP54, odchýlka: ±2mm/10m, možnosť aretácie pre prácu pod uhlami, bohaté príslušenstvo

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám revolučný 4D laserový nivelačný prístroj Hilda so zeleným lúčom, ktorý je zárukou presnosti a efektivity vo vašich nivelačných úlohách. Tento prístroj prináša množstvo výhod, ktoré vám uľahčia prácu a zvýšia produktivitu.

Jeho zelený lúč ponúka neobyčajne jasnú a viditeľnú signálnu líniu, čo znamená, že práca v interiéroch sa stáva jednoduchou a pohodlnou. S ohromujúcim pracovným rádiusom až 25 metrov budete schopný pokryť rozsiahle plochy s minimálnym úsilím. Odchýlka merania +/- 2mm na 10 metrov zabezpečí, že vaše projekty budú mať presné a spoľahlivé výsledky.

Navyše, funkcia upozornenia vás informuje, keď prístroj nie je v rovine, prostredníctvom blikania a pípania, čo zabezpečí, že vaša práca prebehne bezchybne. S ochranou triedy IP54 môžete pracovať aj v náročných podmienkach, bez toho aby ste museli mať obavy o ochranu prístroja.

Batéria s kapacitou 3000mAh vám poskytne až 5 hodín nepretržitého používania na jedno nabitie. A ak by ste predsa potrebovali ešte viac času, prístroj môžete pripojiť aj k elektrickej sieti. Vďaka 3/4" a 5/8" závitom na statív je montáž prístroja pohodlná a flexibilná.

A to nie je všetko! K prístroju je dodávané bohaté príslušenstvo, vrátane diaľkového ovládača, ktorý vám umožňuje pohodlne ovládať lúče na diaľku. Magnetický držiak a nastaviteľný zdvíhajúci stojan vám uľahčia prácu a zabezpečia stabilnú polohu prístroja.

Nech už ste profesionál alebo nadšený amatér, 4D laserový nivelačný prístroj Hilda so zeleným lúčom je investíciou do presnosti, spoľahlivosti a efektivity vašich projektov. Získajte kontrolu nad svojimi nivelačnými úlohami a objavte nový štandard v meraní s týmto úžasným prístrojom.

 

Obsah balenia:
-16liniový nivelák HILDA + batéria
-napájací kábel
-praktická prenosná taška
-Zdvíhajúci podstavec
-Diaľkový ovládač
-Magnetický držiak

Technické údaje:
-Presnosť: +-2mm/10m
-Vhodné pre prácu s rádiusom do 25m.
-Pripojenie na stojan závit:  3/4" a 5/8
-Hmotnosť : 1,3kg
-Rozmery: 12,6cm-7-11,5cm

Dodatočné parametre

Kategória: Laserový nivelák
Záruka: 2 roky