Ozónový generátor Compact Blue 60g/h

Kód: 4936
1 hodnotenie
Značka: ATWFS
€138 –46 %
Ozónový generátor Compact Blue 60g/h
€138 –46 % €74,40 €62 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Generátor ozónu s výkonom 60000mg/h, kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, jednoduché používanie 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ozónový generátor Compact Blue 60g/h

Ak si vážite zdravie a bezpečnosť svojho domova, potom je tento ozónový generátor tou správnou voľbou pre vás. S jeho neuveriteľnou produkciou až 60g ozónu za hodinu, zaručuje dôkladnú dezinfekciu a odstránenie nepríjemných pachov, ktoré vás obklopujú.

Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť iba 1300g vám umožňujú ľahkú prenosnosť a používanie v rôznych miestnostiach vášho domova, kancelárie či auta. Už sa nemusíte obávať šírenia baktérií a vírusov vo vzduchu, pretože s naším ozónovým generátorom sa zbavíte až 99,9% mikroorganizmov.

Jeho použitie je úplne jednoduché. Stačí ho len pichnúť do zástrčky a on začne okamžite svoju prácu. Ozónový generátor pracuje na princípe jednoduchého pripojenia a okamžite vás očarí svojou efektívnosťou.

Ozónový generátor Compact Blue 60g/h je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu dezinfekciu s minimálnou námahou. Jeho pokročilá technológia využíva ozón - jedinečnú látku, ktorá účinne ničí baktérie, vírusy a mikroorganizmy, čím zabezpečuje čisté a hygienické prostredie pre vás a vaše okolie. 

Okrem dezinfekcie je tento ozónový generátor skvelým prostriedkom na elimináciu zápachov. Nezakrývajte nepríjemné pachy chemickými osviežovačmi vzduchu, ale zbavte sa ich úplne s naším výkonným generátorom ozónu.

 

Technické parametre:

-Výkon: 120w

-Produkcia ozónu: 60g/h

-Hmotnosť: 1,3kg

-Rozmery: 213mm x 112mm x 130 mm

 

Samozrejme, naše ozónové generátory spĺňajú všetky prísne normy a štandardy schválene EU a sú držiteľom certifikácií CE.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Generátory ózónu
Záruka: 2 roky